"Eirene" - Centrum Diagnozy i Terapii Zaburzeń Neurorozwojowych 

Krótkoterminowa psychoterapia

REBT+CBT

      Zapraszamy na krótkoterminową, a jednocześnie intensywną psychoterapię i głęboką przemianę poznawczą i emocjonalną w nurcie REBT (Rational Emotive Behavior Therapy) oraz CBT (Cognitive Behavior Therapy).

      Terapia ta może być prowadzona w formie pracy indywidualnej, grupowej, pracy z parą oraz z rodziną. Jej adresatami są dzieci, młodzież i dorośli.

      Zwykle wystarcza kilka / kilkanaście spotkań.

      Fundamentem psychoterapii REBT+CBT jest założenie, że to nie okoliczności czy inni ludzie są sprawcami naszego cierpienia, ale nasze irracjonalne i dysfunkcyjne myślenie o tych ludziach i zdarzeniach.

      W czasie sesji pokazujemy i uczymy jak używać licznych technik poznawczych, emotywnych i behawioralnych, aby uwolnić się od dezadaptacyjnych, uporczywych schematów myślenia i zachowania, które wywołują ból emocjonalny.

      Terapia ta pozwala szybko skupić się na praktycznych tak zwanych „gorących” problemach pacjenta, równocześnie pomagając stopniowo rozwiązywać długotrwałe – i często leżące u podłoża tamtych – problemy osobowościowe.

      Aktywne i intensywne stosowanie metod poznawczych, emocjonalnych i behawioralnych (REBT+CBT) nawet przez krótki czas, pozwala na przyswojenie sobie, zdrowych, wspierających przekonań i nawyków i skuteczne radzenie sobie z przeciwnościami życia.

Formularz zgłoszeniowy

poradnia@irenasosin.pl


tel. 601-231-353


tel. 501-757-336

 

tel. 501-757-336

 

tel. 601-231-353